Žygio diena „Jotvingių takais“

Spalio 13 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos skyriaus 4ki-2gki klasių mokiniai ir juos mokantys mokytojai išsiruošė į 15 kilometrų žygį. Tikslas – akmenų muziejus „Jotvingių kiemas“.

Mažieji 1-3ki klasių mokiniai  žygiavo į Rudaminos piliakalnį. Tai vienas žymiausių Užnemunėje gyvenusių jotvingių paminklų.

Gera nuotaika ir nuostabus oras  žadėjo puikią dieną. Atžygiavus į Kybartų kaimą mus pasitiko muziejaus įkūrėjo Donato Mazurkevičiaus mama. Čia jo tėvų sodyba, labai miela įkūrėjo mama, mus šiltai priėmė ir papasakojo apie sūnaus meilę akmenims. AČIŪ Nors čia kaupiami ne tik akmenys, bet ir įvairios senienos.

Maloniai nuvargę sulaukėme pietų.

Pasistiprinus dar laukė kelias namo. Grožėdamiesi nuostabia mūsų gamta per miškus keliavome namo. Įveikėme  nemažai kilometrų, bet patyrėme begalę teigiamų emocijų būdami, žaisdami ir bendraudami visi kartu.