(8 318) 51 456

• 7 13.50 - 14.35
  • 8 14.45 - 15.30

Karjeros centras

Rasa Žukauskienė 34 kabinete individualiai konsultuoja:
  • antradieniais – 5 pamoka;
  • ketvirtadieniais – 3 pamoka.
Klasių valandėlėse, tėvų susirinkimuose, įvairiuose susitikimuose dalyvauja pagal veiklos programa.

Žmogui, kuris žino, kur eina, pasaulis duoda kelią. Kelią į asmeninę laimę, kelią į sėkmingos karjeros viršūnę.

(D.S. Džordanas)

KUO NORĖČIAU BŪTI?
KAIP TEISINGAI PASIRINKTI PROFESIJĄ?
KAIP SUŽINOTI, KĄ NORĖSIU VEIKTI PO KELERIŲ METŲ?

Į šiuos ir kitus klausimus jums padėsime atsakyti. Todėl kviečiame lankytis KARJEROS CENTRE.

Karjeros centro tikslai:

· Padėti mokiniams planuoti profesinę karjerą atsižvelgiant į savo individualumą, darbo rinkos poreikius;
· Užtikrinti prieinamumą prie egzistuojančių profesinio informavimo bazių.

Uždaviniai:

· Mokyti savianalizės – nustatyti savo polinkius, interesus, gabumus;
· Ugdyti savarankiškumą, gebėjimą įvertinti galimybes ir priimti teisingą sprendimą dėl tolesnės karjeros;
· Teikti žinias apie profesijų turinį, ypatumus, reikalavimus, profesijų įsigijimo galimybes, mokymo įstaigas mokiniams, mokytojams, tėvams;
· Kaupti informaciją apie profesinį rengimą ir darbo rinką šalyje ir užsienyje;
· Bendradarbiauti su kitomis profesinio informavimo paslaugas teikiančiomis įstaigomis.

KARJEROS CENTRAS  kaupiama ir teikiama informacija apie profesijas Lietuvoje ir joms keliamus reikalavimus; apie respublikos profesinio mokymo ir aukštosiose mokyklose įgyjamas specialybes, mokymo programas, mokymo trukmę, konkursus, stojimo sąlygas ir kt.

KARJEROS CENTRAS  lankytojams siūlomos individualios konsultacijos, kurių tikslas – tyrinėti įvairias profesinės karjeros galimybes, susieti informaciją apie profesijas, studijas su individualiais interesais, polinkiais bei galimybėmis, priimti sprendimą dėl mokymosi profilio, studijų ar būsimos profesijos.

KARJEROS CENTRAS  siūlo mokiniams grupinius užsiėmimus, kurių metu susipažįsta su pagrindiniais karjeros planavimo žingsniais, tyrinėja profesinės informacijos šaltinius (spausdintus leidinius, tinklalapius), gauna naudingos informacijos, kuri padės planuoti būsimą profesinę karjerą.

Profesinio informavimo taške yra 3 kompiuteriai prijungti prie interneto, spausdintuvas, kopijuoklis.

Naudingos nuorodos

Apie profesijas, mokyklas, aukštąsias mokyklas ir kt.

Rasite visas mokyklas

Būsimiems studentams. Kur stoti? Balų skaičiuoklė

Rasite balų skaičiuoklę; Studijų programų analizę; Programų pasirinkimų palyginimą

Rasite informaciją apie profesijas ir jų aprašus.

Rasite studijų programas, prašymo blanką, informaciją apie Lietuvos aukštųjų mokyklų asociaciją.

Įdomu, ar tavo profesija yra paklausi ir kiek reikia darbdaviams šios profesijos atstovų? žr.: Informacija “ Prognozė“

Europos darbo mobilumo portalas

Egzaminų centro informacija

Karjeros planavimo žingsniai; Profesijos vadovas

Informacija apie LR aukštųjų mokyklų studijų programų kokybę

Švietimo ir mokslo ministerijos tinklapis

Studijos užsienyje

Studijos užsienyje; darbas Europoje

Mokslas ir studijos užsienyje

Studijos užsienyje

Studijos Europoje
Kas yra Europass? Istorijos apie gyvenimą ir darbą užsienyje. Mokslas. Darbas. Karjera

Apie įsidarbinimą ir gyvenimą Europos valstybėse

Įvairūs testai gali padėti savarankiškai pažinti save
Profesinio kryptingumo testus rasite šiose svetainėse:

www.darborinka.lt/?pid=323– Žr.: profesinio kryptingumo testai
www.cvonline.lt/content– Žr.: Testai (kairėje pusėje) “ Testai: Tinkamumo darbo testas;
www.karjeroscentras.lt/lt.php– Žr.: Ieškantiems darbo “ Testai: Ar sugebėtumėte būti vadovu; K.Tomo testas ir kt.
www.profesijupasaulis.lt– Žr.: Klausimynai “ Interesų klausimynas; Gebėjimų klausimynas
www.euroguidance.lt– Žr.: Karjeros planavimo žingsniai

Tel.: (8 318) 51 456