ŽMOGAUS ORGANIZMO PAŽINIMAS

Vasario 27 d. specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai lankėsi biologijos kabinete. Užsiėmimą „Žmogaus organizmo pažinimas“ vedė biologijos mokytoja L. Čepulienė. Šios pamokos tikslas – supažindinti mokinius su tokiomis kūno dalimis, vidaus organais, kurių nematome, nes jie yra mūsų viduje.

Mokiniai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie žmogaus kūno dalis, organizmo sistemas ir jų funkcijas. Mokėsi išvardinti žmogaus kūno dalis (liesdami skeleto griaučius), vidaus organus ir parodyti, kur jie yra.) Mokytoja pateikė įvairias užduotėles, kurias jie atliko kartu su savo mokytojomis Ž. Klimiene, V. Burduliene, auklėtoja L. Pauliukoniene: spalvino žmogaus smegenis, klijavo žmogaus kūno dalis, vidaus organus. Mokiniai susipažino su akvariumu ir jame esančiais augalais, žuvytėmis. Iš pamokos išėjome su šypsenomis ir gera nuotaika.

Specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė, biologijos mokytoja L. Čepulienė