Žinutė iš Europos Aisštoko metimų į tolį čempionato

Europos Aisštoko metimų į tolį čempionate ant vasaros takelių, Lietuvos rinktinę lydėjo sėkmė. Čempionatas vyko birželio 30 – liepos 1 dienomis Austrijoje, Wolfau mieste. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aisštoko sportininkai Nedas Piličiauskas, Titas Malinauskas, Rytis Petruškevičius komandinėje rungtyje U-19 amžiaus grupėje užėmė 3 vietą, nusileidę Vokietijos ir Austrijos sportininkams. Asmeninėje užskaitoje Rytis Petruškevičius parodęs tvirtą charakterį, užėmė 2 vietą ir pasipuošė sidabro apdovanojimu. Vaikinų komanda treniruojama Žilvino Eidukaičio dalyvavo U-23 amžiaus varžybose ir vyrų Europos Taurėje, kur irgi pasirodė gana gerai, komandinėse rungtyse užėmę 4-ąsias vietas. Komandai nuvykti padėjo Lietuvos vyrų rinktinės narys, buvęs mūsų gimnazijos mokinys, Justinas Buzas. Ačiū Lietuvos Kerlingo asociacijai, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai, vaikinų tėvams už visokeriopą paramą.

Komandos treneris Žilvinas Eidukaitis