ŽIEMOS PASAKA

Šių metų gruodžio 22 d. vyko specialiųjų klasių mokinių renginys  „Žiemos pasaka“. Renginio tikslas – įtraukti mokinius  į kūrybinį procesą, skatinti mokinių norą kurti, išreikšti save meninėje veikloje. Mokiniai su savo mokytojomis  parodė vaidinimą „Susitiksim prie eglutės“ , kurio metu   specialiųjų-lavinamųjų klasių mokiniai  galėjo  pasidalinti meninės raiškos patirtimi, bei kiekvienas  mokinys galėjo parodyti savo stipriąsias puses, pasidžiaugti veiklos rezultatais, būti pastebėtam ir įvertintam. Mokiniai ne tik vaidino, bet ir dainavo daineles, žaidė kalėdinius žaidimus.  Po pasirodymo visi mokiniai buvo apdovanoti Kalėdų senelio dovanomis.

Šventė suteikė daug džiugių akimirkų ir gerų emocijų.

Specialiųjų klasių mokytojos: Ž. Klimienė, V. Burdulienė, auklėtoja L. Pauliukonienė