„Žalioji odisėja. Jaunučiai ’22“ finalas!

Balandžio 25 d. vyko  aplinkosauginio konkurso „Žalioji odisėja. Jaunučiai ’22“ finalas! Jo metu protmūšyje žinias tikrino net 64 komandos iš visos Lietuvos. Atsakydami į įvairius su atliekų prevencija, rūšiavimu, pakartotiniu panaudojimu ir perdirbimu susijusius klausimus, mūsų gimnazijos komanda parodė puikias žinias ir vos vienu tašku atsiliko nuo trečiąją vietą iškovojusios komandos. Anot organizatorių, atlikta praktine užduotimi bei protmūšyje parodytomis žiniomis dalyviai įrodė, jog 6-7 klasių moksleiviai puikiai supranta aplinkosauginio švietimo svarbą, noriai jį priima bei patys skleidžia savo mokyklose! Džiaugiamės Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos šaunia 7b klasės komanda, kuri atliko praktinę užduotį, taip iškovojo teisę dalyvauti protmūšyje bei atkakliai rungėsi su 64 komandomis. Sveikinimai komandai „Ekologiukai“: Miglei Jarmalaitei, Eglei Jančiukaitei, Miglei Grėbliūnaitei, Augustei Tamulionytei, Augustui Mikelioniui  ir Titui Lukoševičiui.