„Žalioji Odisėja“ aplinkosauginis konkursas įveiktas

Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ jau septintąjį kartą kviečia atkaklius, smalsius ir rūpestingus mokytojus bei mokinius įdarbinti pavasarinę energiją ir jungtis prie NEMOKAMO aplinkosauginio projekto „Žalioji Odisėja ‘23“.

Projekto tikslas – didinti mokyklų bendruomenių gerovę, atkreipti moksleivių dėmesį į aplinkosaugos problemas, skatinti domėtis jų sprendimo būdais bei juos inicijuoti, formuoti palankias aplinkai vertybių nuostatas bei tvarų gyvenimo būdą, atliepiant „Žaliajame kurse“ numatytus įgyvendinimo tikslus.

Taip jau nuo vasario mėnesio prasidėjo projektas „Žalioji Odisėja“, į kurį subūrėme LMGG 7b klasės šešis aktyvius ir žingeidžius mokinius, kuriems vadovavo technologijų mokytoja Rima Šmitienė. Komanda pasirinko „Briedžiukų“ pavadinimą.

Dalyvavome Žemės dienai paminėti paskaitoje ir protmūšyje, atlikome gimnazijoje apklausą-anketą kaip mokiniams ir kitiems  bendruomenės nariams sekasi  rūšiuoti atliekas, dalyvavome praktinėse užduotyse, o finale – balandžio 20 d. sėkmingai įveikėme aplinkosauginį protmūšį 6-7 klasių mokiniams ir iš 61 dalyvavusios komandos užėmėme 7 vietą, surinkę 22 iš 30 taškų. Džiaugiamės pasiektais rezultatais ir įgytomis žiniomis. Visi gavome pažymėjimus, įrodančius apie dalyvavimą protmūšyje.

Ačiū 7b klasės ŠAUNUOLIAMS: Sandrai Ališauskaitei, Henrikui Karasevičiui, Sigitai Jančiūtei, Smiltei Ragelytei, Smiltei Skripkaitei, Karolinai Sedimkaitei.