VIZITAS SAVIVALDYBĖJE

Birželio 14 d. Aštriosios Kirsnos skyriaus 5-7 klasių mokiniai vyko į Lazdijų rajono savivaldybę susitikti su mere Ausma Miškiniene. Mokiniai turėjo galimybę pasėdėti Tarybos narių kėdėse, iš arti susipažinti su mero darbu, pareigomis, atsakomybe. Merė supažindino su rinkimų sistema Lietuvoje, papasakojo apie savivaldą. Pagal paruoštą darbotvarkę mokiniai balsavo ir stebėjo savo balsavimo rezultatus ekrane. Didelį įspūdį padarė merės kabinetas: kiekvienas panoro pasėdėti darbo kėdėje, užduoti jiems rūpimus klausimus. Taip pat panoro pamatyti savivaldybės salę, kur kažkada susituokė jų tėvai, netgi perskaitė garsiai priesaikos žodžius.
        Išėjus iš Lazdijų rajono savivaldybės užklupo netikėtas lietus, todėl visi nuskubėjome į Jaunimo centrą. Čia aptarėme vizitą su mere, gėrėme arbatą bei žaidėme įvairius žaidimus. Nušvitus saulei ėjome prie Baltajo ežero, kur kepėme zefyrus ant laužo, pietavome, žaidėme.