Vasario 16-oji gimnazijoje

Pačioje pradžioje buvo sugiedotas Lietuvos himnas. Iš kart po himno istorijos mokytoja Salomėja Paškevičienė su jaunaisiais šauliais skaitė 1949 metų vasario 16-tosios deklaraciją. Baigus skaityti deklaraciją, scenoje savo pasirodymus pradėjo meno mokyklos mokiniai. Pirmoji buvo Rugilė Kubiliūtė su kūriniu „Laisvė“. Šį kūrinį Rugilė atliko su savo mokytoja Violeta Česnulyte. Po merginų į sceną išbėgo jaunučių šokių grupė su šokiu „Geniai“. Scenoje juos pakeitė Irūna Valukonytė. Mergina pagrojo Yiruma „Upės teka link Tavęs“. Po Irūnos į sceną grįžo Rugilė Kubiliūtė  su kūriniu „Sudainuokime Lietuvą“. Iš kart po Rugilės pasirodė du vaikinai. Artėjas Paškauskas ir Gustas Zdančiukas pagrojo Dž. Dinarto „Kaubojaus dainelė“. Jiems būgneliu pritarė mokytojas Linas Bankauskas. Į sceną žengė Matas Margelis su mokytoja Edita Česnuliene ir atliko kūrinuką „Penkių tetų bugis“. Pasibaigus šiam kūrinukui, mes išgirdome Monikos Linkytės dainą „Krentu žemyn“, kurią atliko Deinara Vereščinskaitė. Nukeliavome ir į Europą. Saksofonistų ansamblis atliko Carlos Santana ‚ Europa“. Jiems mušamaisiais pritarė Linas Bankauskas. Scenoje pamatėme dar vieną šokį „Trys siūleliai“, kurį šoko choreografijos skyriaus merginų šokių grupė. Po merginų pasirodė elektro-akustinis ansamblis, vadovaujamas Lino Bankausko. Dauguma ansamblio dalyvių yra abiturientai. Klavišiniai – Eligijus, bosinė gitara – Justas, elektrinės gitaros Lukas ir Arnas. Jie mums padovanojo iš grupės „SHADOWS“ repertuaro „Apačiai“.  Galiausiai, koncerto pabaigoje pasirodė pop grupė „Či-ki-ta“ su daina „Aš tikiu Lietuva“. Akomponavo elekto-akustinis ansamblis, o saksofonais pritarė Tadas ir Martynas.  Visi pasirodymai buvo nuostabūs.

Evelina Bendaravičiūtė