„Vaikų Velykėlės 2023“

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos A. Kirsnos pagrindinio ugdymo, Kučiūnų pradinio ugdymo ir Krosnos ikimokyklinio ugdymo skyrių ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai dalyvavo Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ inicijuotame projekte „Vaikų Velykėlės 2023“. Renginio metu vaikučiai žaidė estafetes bei įvairius linksmus žaidimus, žaidė margučių slėpynes, ieškojo kieme kiškio paslėptų margučių, vėliau juos rideno. Margučių vaikai turėjo įvairių (paprastų, medinių ir šokoladinių). Vėliau vyko pagrindinis šventinis akcentas – Didžiojo margučio (margučio muliažo aukštis ~2 m., plotis ~1 m.) kūrimas. Visi kūrybiškai puošė ir dekoravo savo margučius. Džiaugiamės, kad Kučiūnų skyriuje prie šios šventės prisijungė ir Mamytės. Vaikai, ieškodami kiškio paslėptų margučių, pastebėjo už medžių ir krūmelių pasislėpusias Velykų bobutes ir kiškius. Tai mūsų šauniosios Mamytės. Jos kartu su vaikučiais žaidė žaidimus, rideno margučius, dekoravo Didįjį margutį. Vėliau visi kartu gėrė arbatą ir vaišinosi ,,kiškio” pyragu. Šventėje dalyvavo ir pradinių klasių mokiniai. Jie sukūrė gražų margutį iš gamtinės medžiagos.

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ kiekvienam šventės dalyviui padovanojo  po knygelę: J. Sereikaitės knygą ,,Katytės Tikės miškas‘‘ arba Danės Griganės knygą „Šarka”.