Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Vaikų gynimo dienos projektas „Vaikystės spalvos“

        Birželio 1 d. Kučiūnų skyriaus ikimokyklinukai: Patricija, Eglė, Ajus, Jokūbas ir Paulius, kartu su mokytoja Rita, dalyvavo Tarptautiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų gynimo dienos projekte „Vaikystės spalvos“, kurį organizavo Lazdijų mokykla-darželis „Kregždutė“. Renginio metu vaikai aplankė daug stotelių – šalių, atliko daug užduočių: žaidė, piešė, šoko, eksperimentavo, sportavo, pūtė muilo burbulus, smagiai dūko ant batuto. Po visų veiklų laukė vaišės. Šventės pabaigoje atkeliavo didysis Meškinas, kuris visus pavaišino ledais. Vaikai namo grįžo kupini įspūdžių. Dėkojame organizatoriams už puikias emocijas ir linksmai praleistą laiką.       

 

[wpgmza id="1"]

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Erika Poškevičienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt