„Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“

Norinčiųjų tapti ugniagesiais gelbėtojais gretos vis gausesnės. Stebėtis tuo nereikėtų, nes ugniagesiai nuolat bendrauja su moksleiviais.
        Birželio 6 d. Lazdijų hipodrome buvo organizuojamas moksleivių žinių ir gebėjimų konkursas „Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“. Šiuo konkursu siekiama skatinti domėtis ir turtinti moksleivių gaisrinės saugos žinias, formuoti pagalbos sau ir kitam principus, ugdyti savisaugos jausmą, suteikti galimybę patiems likviduoti ugnies židinį parankinėmis priemonėmis, supažindinti ir sudominti moksleivius ugniagesio profesija.
        Konkurse dalyvavo Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos, Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos, Lazdijų rajono Šeštokų mokyklos, 7-9 klasių moksleiviai, – iš viso 12 komandų.
        Buvo atliekamos teorinės ir praktinės užduotys: sprendžiamas testas, gesinimo darbų kostiumo apsirengimas bei gaisrinis išsidėstymas. Nugalėtojai apdovanoti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos diplomais bei Lazdijų rajono savivaldybės įsteigtais prizais.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija