Tyrinėjimo menas

Sausio 8 dieną vyko antroji programos „Tyrinėjimo menas“  sesija  mokinių grupei ir „Mokytojų klubui“. „Mokytojų klubo“  susitikimo tikslas buvo susipažinti ir pažadinti tyrinėtoją savyje. Mokytojai lankėsi „Magiškame sode“ ir tyrinėjo save bendruomenėje, vėliau vaikščiodami mokyklos erdvėse ieškojo įdomybių artimiausioje aplinkoje. Mokinių grupės sesijos metu buvo atliekamos veiklos, kurios kviečia tyrinėti savo klasę ir motyvuoja geriau pažinti bendraklasius. Buvo siekiama atrasti klasės bendrumus ir iššūkius. Įvairių žaidimų ir veiklų pagalba buvo lavinamas pastabumas, gebėjimas analizuoti ir kelti klausimus. Vaikai buvo skatinami įsiklausyti vienas į kitą bei išsakyti savo pastebėjimus. Sesijos metu buvo pasitelkiama teatrinė improvizacija, vizualieji menai.