„Tyrinėjimo menas“

Balandžio 8 dieną vyko ketvirtoji  programos „Tyrinėjimo menas“ įgyvendinimo  sesija  mokinių grupei ir „Mokytojų klubui“. „Mokytojų klubo“ sesijos pagrindinė dalis buvo skirta mokytojų įgyvendintų idėjų pamokose pristatymams. Mokytojai demonstravo fantastišką meistriškumą. Pamokos vyko miške, prie upelio, automobilių stovėjimo aikštelėje, mokytojai tapo aktoriais, intriguojančių veiklų ir klausimų kūrėjais. Pabaigoje visi turėjo galimybę patyrinėti savo stiprybes ir pasikrauti geros energijos „Magiškoje“  vaizduotės krautuvėlėje. Mokinių grupei sesijos metu  vyko integruota gamtos pamoka. Kadangi mokiniai ruošiasi kurti grafitinį piešinį, mokytoja su jais gilinosi į grafiti dažų sudėtį. Vėliau vyko integruota muzikos ir dailės pamoka. Jos metu vaikai tyrinėjo garsus per spalvų prizmę, buvo supažindinti su prancūzų liaudies muzika, gyvūnų tematika joje. Dirbdami po du gamino trafaretus grafičio piešiniui, kūrė savo vientisą gyvūno ir augalo būtybę.

Kartu su Tūkstantmečio mokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.