TAU, MAMYTE!

Mama, mamyte, motušėle, motule – tai patys gražiausi žodžiai. Šiais žodžiais, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pradinio ugdymo skyriuje, gegužės 4d. prasidėjo renginys skirtas Motinos dienai paminėti. Popietės metu vaikai išsakė daug gražių žodžių mamytėms ir močiutėms, kartu šoko ir dainavo. Ši diena buvo truputėlį kitokia, nes be vaikų padovanotų atvirukų, kūrybinių darbelių, mamytės dar ir pačios sau pasigamino po gėlės žiedelį. Kaip pasigaminti popierinį gėlės žiedą, mamytes pamokino Rima Gavinavičienė. Daugiau Rimos Gavinavičienės darbų galima pamatyti parodoje „MYLIMAI MAMAI – IŠ VISOS ŠIRDIES“. Paroda eksponuojama Kučiūnų bibliotekoje.

Tai buvo neapsakomai šiltas, turiningas ir malonus laikas kartu. Ačiū visiems!