Tarptautinė vaikų gynimo diena

Birželio pirmoji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šią dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus pradinukai praleido  netradiciškai. Atskirose erdvėse  vyko įvairios veiklos: edukacija „Tapymas ant vandens“ (vedė dailės mokytoja Eglė Smirnovienė), karūnėlių gaminimas, sportinės estafetės, piešimas kreidelėmis ant asfalto, filmo „Lesė sugrįžta“ peržiūra. Mokinius įvairios veiklos praturtino naujais įspūdžiais ir suteikė gerų emocijų. Su Tarptautine vaikų gynimo diena visus mokinius pasveikino į  svečius atvykusi Būdviečio seniūnijos seniūnė Laimutė Šiuikienė.

Renginio pabaigoje vaikai gavo  dovaną  – Būdviečio laisvalaikio salės aktoriai parodė lėlių teatro spektaklį „Trys paršiukai“. Po nuotaikingo pasirodymo mokyklos kiemas tapo spalvotų muilo burbulų jūra.  Gera nuotaika, šypsenos dar ilgai neišblėso iš visų renginio dalyvių veidų.

Pradinių klasių mokytojos