Tarpklasinis bendradarbiavimas „Mokinys – mokiniui“

Birželio 15-16 d. vyko netradicinės anglų k. pamokos Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 5b, 6c, 7b, 8c, 1gc ir 2gb klasėse (mokyt. Birutė Stepulevičienė). Mokiniai rungėsi viktorinose, kurias sukūrė … patys mokiniai! Aktyvūs 7b, 8c, 1gc ir 2gb klasių mokiniai kūrė viktorinas anglų kalba pačiomis įvairiausiomis temomis. 7b klasė ieškojo unikalių patiekalų iš viso pasaulio (“Traditional dishes around the world“), 8c tyrinėjo žymius žmogaus sukurtus objektus (“Man-made landmarks“), 1gc dėmesį sutelkė ties sporto tema (“Sports and equipment“), na o 2gb analizavo tinkamo bendravimo taisykles (“Social etiquette“). Darbui buvo naudojamos šios programos: jeopardy, quizizz, kahoot, factile. Mokiniai pagilino kultūrinę, kūrybiškumo bei skaitmeninę kompetencijas.

Na, o pačiose viktorinose mokiniai galėjo dalyvauti tiek individualiai, tiek ir komandose. Jaunesnių klasių mokiniai nei kiek nenusileido vyresniesiems surinktais taškais bei azartu, kuris tvyrojo ore visos viktorinos metu. Mokiniai pademonstravo puikias žinias, kartais padėjo nuojauta, o kartais – draugų pagalba. Nugalėtojų daug, bet visumoje tai buvo draugiška konkurencija, taigi pralaimėtojų nėra!

Iniciatyva dėl tarpklasinio bendradarbiavimo sėkmingai vyksta jau antrus metus vadovaujantis principu, jog svarbu yra ne tik pačiam žinoti, bet ir savo žiniomis dalintis su kitais.