Svečiai iš Prancūzijos literatūros pamokoje

Balandžio 24 dieną 3gC klasės literatūros pamokoje dalyvavo svečiai iš Prancūzijos. Pamokos tema – ” V. Šekspyro kūrinio „Hamletas” pagrindinio veikėjo ir V. Krėves kūrinio „Skirgaila” pagrindinio veikėjo lyginamoji charakteristika”. Dirbome grupėse, diskutavome, kūrėme pagrindinių veikėjų paveikslus. Svečiai iš Prancūzijos aktyviai dalyvavo pamokoje, domėjosi jos struktūra, įsitraukė į pokalbį apie temą, papasakojo apie pamokas jų mokykloje, gyrė mūsų klasės moksleivius. Kadangi svečiai nekalbėjo lietuviškai, mūsų klasės mokiniai su jais bendravo anglų kalba, vertė pamokoje keliamas problemas. Malonu buvo pabendrauti, prisiliesti prie kitos šalies kultūros, pasidalinti patirtimi bei įspūdžiais.