SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJU, POETU J. ENDRIJAIČIU

2022 m. spalio 17 dieną į Lazdijų rajono savivaldybės viešąją biblioteką sugužėjo visas pulkas vaikų. Svečiavosi poetas, rašytojas, dainuojamosios poezijos kūrėjas ir atlikėjas, žurnalistas ir literatūrinių Jono Aisčio ir Anzelmo Matučio premijų laureatas Jonas Endrijaitis. Poetas pasakojo vaikams apie save, apie savo kūrybą ir pristatė tik ką išleistą savo eilėraščių knygelę „Dievo karvytės“. Per šios linksmos, nuotaikingos, gražiai iliustruotos knygelės puslapius keliauja ne tik boružėlės, bet ir daugybė kitų mažyčių pievos gyventojų, dievo karvyčių kaimynų: bitučių, voriukų, laumžirgių, jonvabalių, ežiukų ir kitų.

Susitikimo metu poetas Jonas Endrijaitis linksmai bendravo, skaitė jiems savo eilėraščius, taip pat ir mokinius skatino prisijungti ir paskaityti kartu. Poetas dainavo ir vaikus išmokė savo paties sukurtą dainą „Karaliaus pilis“. Vaikai buvo sužavėti ir patenkinti susitikimu su knygelės autoriumi, net išeidami dar dainavo išmoktą dainelę.