Susitikimas  su Lazdijų rajono mere Ausma Miškiniene

Lapkričio 30 dieną Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos specialiųjų klasių ir socialinių įgūdžių klasės mokiniai lankėsi Lazdijų rajono savivaldybėje. Mokiniai lankymąsi šioje įstaigoje pradėjo nuo susitikimo su Lazdijų rajono mere Ausma Miškiniene. Merė maloniai priėmė mus savo kabinete, papasakojo, kokie klausimai sprendžiami šioje patalpoje. Visi norintys galėjo išbandyti merės  kėdę. Vėliau mūsų susitikimas su mere vyko savivaldybės posėdžių salėje. Turėjome galimybę susipažinti, kaip vyksta Lazdijų rajono tarybos posėdžiai. Vėliau merė A. Miškinienė maloniai atsakinėjo į mūsų klausimus, kurių turėjome tikrai daug. Padėkoję Lazdijų rajono merei už nuoširdų priėmimą, gįžome į namus pilni įspūdžių ir svajonių.

Specialiųjų klasių mokytojos: Ž. Klimienė, V. Burdulienė