Susitikimas su KASP 1-osios rinktinės kariais savanoriais

2021 m. gruodžio 15 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje viešėjo Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-isios rinktinės Lazdijų 108-osios pėstininkų kuopos kariai savanoriai gr. Aurimas Dzemyda, eil. Mantas Slipkauskas, vyr. eil. Matas Budreika ir eil. Vitalijus Žilvys. KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės bendradarbiavimas su gimnazijos bendruomene  ugdo jaunimo, jaunųjų šaulių pilietiškumą, patriotiškumą ir skatina pasirinkti kario profesiją.Susitikime, atskirais srautais, dalyvavo 3, 4 gimnazinių klasių mokiniai ir gimnazijos jaunieji šauliai. Kariai savanoriai supažindino mokinius ir jaunuosius šaulius su Lietuvos kariuomene, KASP, kario savanorio tarnyba, atliko ginklų ir ekipuotės demonstravimą. Karių pristatymas buvo informatyvus ir įdomus jaunimui. Gimnazistai aktyviai dalyvavo atsakinėjant į klausimus, kuriuos jiems uždavė svečiai. Aktyviausieji buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis su KASP simbolika.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Pavasarienė pasidžiaugė karių savanorių tarpe matydama tris buvusius gimnazijos mokinius, pabrėžė bendradarbiavimo svarbą pilietiškai auklėjant jaunimą ir įteikė svečiams suvenyrus su gimnazijos simbolika.

Jaunųjų šaulių vadovas Kęstutis Pileckas