Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

Sukurta elektroninė istorijų knyga

        „Let’s Create a Story“ („Sukurkime istoriją“) – ragina respublikinis anglų k. projektas, kurį organizuoja Tauragės Žalgirio gimnazija ir kuris gyvuoja jau 5 metus. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai prisijungė ir dalyvauja šiame projekte nuo pat jo įsteigimo, kasmet sukurdami bei iliustruodami vis naują istoriją. Šiais metais komandoje dirbo penki 2gb klasės mokiniai: Paulius Čepulis, Monika Grigaitytė, Kostas Klimašauskas, Milvydė Lukoševičiūtė ir Kasparas Jefimovas, vadovaujami vyr. anglų k. mokytojos Birutės Stepulevičienės. Jie pratęsė mokinių iš Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro pradėtą istoriją, kurią toliau tęsė Ignalinos gimnazijos mokiniai bei užbaigė Kauno Stepono Dariaus ir Girėno gimnazijos mokiniai, suteikę bendros kūrybos istorijai pavadinimą „The Three“ (“Trys”). Nors kovo mėnesį įvestas karantinas apsunkino baigiamuosius darbus, džiaugiamės, kad projektas buvo užbaigtas laiku ir sėkmingai. Kviečiame į virtualią kelionę po 40-ties Lietuvos mokyklų bendrą kūrybinį darbą – elektroninę istorijų knygą. Malonaus skaitymo!

https://view.joomag.com/lets-create-a-story/0279597001584383266

 

anglų k. vyr. mokyt. Birutė Stepulevičienė

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt