„Stiprybės semiuosi iš Lietuvos“

Vasario mėnesį buvo paskelbtas konkursas „Stiprybės semiuosi iš Lietuvos“, skirtas M. Gimbutienės šimtmečiui paminėti, kuriame dalyvavo 4gd kl. mokinė Justina Bansevičiūtė. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokinė užėmė trečią vietą, taip pat buvo pakviesta dalyvauti virtualiame susitikime su šio konkurso globėja p. Diana Nausėdiene. Susitikimo metu buvo kalbama apie tai, kaip jaunus žmones ir ateities kūrėjus inspiruoja tokios asmenybės kaip M. Gimbutienė, apie asmeninį santykį su Lietuva, pasveikinti laureatai. D. Nausėdienė paminėjo radusi panašumą su Justina – jas abi įkvepia Dainų šventėje patiriamas bendrumas ir vieningumas. Taip pat visi dalyviai, jeigu tik pagerės epideminė situacija, pakviesti gyvai susitikti Valstybės pažinimo centre Liepos 6-ąją.