Šlepečių diena mokykloje

Birželio 7 dieną, trečiadienį, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Neringos Tumasonienės ir  mokinių tarybos iniciatyva organizuota Šlepečių diena.  Mokytojai ir kiekvienas vaikas į mokyklą atsinešė savo mylimiausias, patogiausias šlepetes, kuriomis avėjo visą dieną. Tą dieną mokytojai ir mokiniai mokykloje po klases ir koridorius šlepsėjo linksmomis šlepetėmis. Tai suteikė jaukumą, šilumą, aplinka tapo linksmesnė, draugiškesnė.

Buvo renkama „Ilgiausia klasės šlepečių gija“, todėl  iniciatyviai dalyvavo visi, nes norėjo laimėti. Po trijų pamokų buvo pradinių klasių mokinių šlepečių gijos matavimai, o po keturių pamokų 5-10 klasių. Saldėsių prizus laimėjo trečios ir septintos klasės mokiniai, kurių šlepečių gijos buvo ilgiausios. Su mokiniais nebijojo pasivaržyti ir mokytojai, todėl drąsiai demonstravo savo šlepetes. Visiems dalyvavusiems sakome AČIŪ, kad mokate būti žaismingi, linksmi ir padedate kurti švaresnę mokyklos aplinką.