„Skaidrumą kuriame kartu”

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Kristina Švitrienė kartu su 1gb klase dalyvavo STT organizuojamame antikorupcijos konkurse „Skaidrumą kuriame kartu”. Konkursą sudarė du etapai: pirmame mokiniai sprendė testą, kuriame reikėjo nustatyti korupcijos atvejus. Kita dalis – kūrybinis darbas. Klasė pasirinko sukurti . Labai džiaugiuosi bendradarbiavimu su STT ir 1g b klasės iniciatyvumu, kuris buvo įvertintas. Pasibaigus konkursui gavome padėką už išskirtinį pasirodymą, stalo žaidimą „Antikoruptika” ir kiekvienas dalyvis gavo skaidrumo ženklelius, kuriuos įteikė pavaduotojas ugdymui Dainius Kalesnikas. Labai džiaugiamės, kad pavaduotojas skyrė mums pamoką ir labai išsamiai paaiškino kaip mokykloje veikia antikorupcijos programa.