Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51 456

lazdiju.gimnazija@lazdijai.lt

KALENDORIUS

Calendar of Events

 2020 birželio
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Svarbios naujienos

Data

Laikas

Kas vyksta

Kur

Kam skirta

Pamokų laikas

  • 1 08.00 - 08.45
  • 2 08.55 - 09.40
  • 3 09.50 - 10.35
  • 4 10.55 - 11.40
  • 5 12.10 - 12.55
  • 6 13.05 - 13.50
  • 7 14.00 - 14.45
  • 8 14.55 - 15.40

Šeštų klasių mokinių gebėjimai, talentai, polėkiai ir svajonės

        Kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė. Akivaizdu, kad ir mokiniai skiriasi savo tobulėjimo tikslais, planais, veiklomis, sugebėjimais, kūrybiškumu bei užslėptais talentais. Lapkričio mėnesį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje duris atvėrė jau antroji mokinių bei mokytojų darbų ir kolekcijų paroda. Šįkart gimnazijos bendruomenei parodyti savo mėgstamą veiklą, talentus nutarė 6 klasių mokiniai. Jiems talkino auklėtojos Zita Šklėrienė ir Irma Janulevičienė. Parodos buvo eksponuojamos gimnazijos II aukšto fojė ir skaitykloje.

        Gimnazijos skaitykloje vis dar galima pasigrožėti mokinių G. Grėbliūno, V. Amšiejūtės, E. Bacevičiūtės, M. Labalaukio piešiniais. Šie mokiniai lanko Lazdijų meno mokyklą. Kūrybiškumo jiems tikrai nestinga: darbai įdomūs, stebinantys nauja technika, lakiais fantazijos polėkiais, turtinga vaizduote.

        Dėmesio vertos ir kitos parodos. Ne vieną nustebino ir sužavėjo Austėjos Nevulytės paroda ,,Muilinės metonimijos“. Tai muiliukų, parsivežtų iš aplankytų šalių, kolekcija. Žavi ir išskirtinė Jono Novogrodskio automobilių modeliukų kolekcija, kurią mokinys kaupia ne vienerius metus. Parodoje puikuojasi 35 įvairiausi modeliukai. Gimnazijos bendruomenę sužavėjo 6 A klasės mokinės E. Bacevičiūtės parodai pristatyta kankorėžių, parsivežtų iš įvairių kelionių, kolekcija. Nepakartojamo džiaugsmo suteikia ir D. Griškonio tik nedidelė dalis parodoje eksponuojamų „LEGO“ konstruktorių, kurie vaikams jau yra tapę tikraisiais vartais į inžinerijos pasaulį. Beje, čia galima išvysti itin vaikų mėgstamą, nuotaikingą bei žaismingą Žaibo Makvyno mašinėlių kolekciją, kurią parodai pristatė 6 B klasės mokinys J. Čepulis. Neįtikėtinai įdomus rinkinys „Harley – Davidson“ motociklas iš kaladėlių, kurį pristatė D. Miklušis.

        Tarp šeštokų yra daug talentingų mokinių, apdovanotų įvairiais prizais už nuopelnus garsinant gimnazijos vardą įvairiuose konkursuose, sportinėse varžybose. II aukšto fojė eksponuojami A. Nevulytės, P. Križinauskaitės, F. Liaukevičiūtės, V. Tulabaitės, G. Pileckaitės, G. Pilišausko, L. Šlekio, A. Čerkausko, A. Lazauskaitės medaliai, taurės, diplomai, laimėti aerobikos ir sportinių šokių varžybose.

        Lapkričio 21 dieną II aukšto fojė vyko tikrai šiltas ir nuoširdus koncertas, kuriame dalyvavo Lazdijų meno mokyklą lankantys mokiniai: V. Vaitulionytė, U. Bondorevas, S. Karaliūnaitė, E. Bacevičiūtė, S. Ulytė, V. Tulabaitė, D. Čivinskas. Klausėmės užburiančių smuiko (griežė G. Valentukonytė) ir pianino garsų (V. Valentukonytė, U Bondorevas, S. Karaliūnaitė, E. Bacevičiūtė). Muzika ir muzikantai pakerėjo ne vieno žiūrovo širdį, praskaidrino niūrią rudenišką nuotaiką. Koncerte netrūko ir itin populiarios saksofono muzikos, atliekamos D. Čivinsko. Maloniai nustebino sportinius šokius šokančios mokinės A. Nevulytė ir G. Pileckaitė.

        Gražiu koncerto akcentu tapo vaidinimas, kuriame vaidino šeštų klasių mokiniai. Vaidinimui buvo pasirinkta ištrauka iš meninės raiškos studijos „Macinga“ spektaklio „(Ne)mūsų gyvenimas arba kasdienybės grimasos“. Jaunieji talentai – aktoriai buvo sutikti ypač šiltai, jiems žiūrovai negailėjo audringų plojimų. Vaidino A. Lazauskaitė, J. Čepulis, M. Mazurkevičiūtė.

        Lapkričio 28 d. gimnazijos I aukšto fojė šeštų klasių talentų mėnesį vainikuos masinis 6A ir 6B mokinių šokis, sukurtas 6A klasės mokinės. Neužbėkime įvykiams už akių, ateikite pasižiūrėti, ką sugeba mūsų šeštokai!

        Džiaugiamės atradę jaunų žmonių pasaulį. Pasaulį, kuriame realizuojami mokinių gebėjimai, talentai, polėkiai bei svajonės.

        Parodas galite aplankyti iki gruodžio 1 d. Kviečiame ir laukiame Jūsų!

 

                                                                                                            Bibliotekininkė
Daiva Mikalauskienė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51 456

El.p.: lazdiju.gimnazija@lazdijai.lt