„Savanorystė – pradėk nuo mažai“

Gegužės 17 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 1g klasių mokiniai kartu su socialinėmis pedagogėmis Jūrate ir Jurgita, 425-ąjį Lazdijų miesto gimtadienį paminėjo ne tik dalyvaudami gražioje šventėje Nepriklausomybės aikštėje, bet ir prasmingame Savanorystės metams paminėti skirtame renginyje „Savanorystė Lazdijuose ir aplink“. Lazdijų viešosios bibliotekos konferencijų salėje vykusiame renginyje dalyvavo savivaldybės vadovai – sveikinimo žodžius tarė  Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė  ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Dalius Mockevičius. Įdomų bei naudingą pranešimą, apie savanorystės naudą bei galimybes Lietuvoje ir pasaulyje, skaitė Jaunimo reikalų departamento prie SADM, tarptautinės jaunimo politikos skyriaus vedėja Loreta Eimontaitė. Gerąja savanorystės patirtimi pasidalijo mūsų gimnazijos savanorė Austėja Jerusevičiūtė su savo koordinatore Lazdijų mokyklos – darželio „Kregždutė“ mokytoja Vaida Naujaliene. Jau nuveiktais darbais Lazdijų rajone pasidžiaugė ir aktyviau savanoriauti kvietė, bibliotekininkė darbui su jaunimu Alma Stučkienė. Už sudominimą ir padrąsinimą dėkojame renginio organizatorei ir moderatorei, Lazdijų mokyklos – darželio „Kregždutė“ direktorei Laimutei Jarmalavičienei.

Smagu ir džiugu, kad Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorė Jurgita Mozerienė, palaiko ir skatina savanorystės idėjų generavimą, bei sudaro galimybes dalyvauti renginiuose.

Socialinės pedagogės Jurgita ir Jūratė