ŠAULIŠKA NAKTIS VEISIEJŲ GIMNAZIJOJE

2022-11-11/12 Lietuvos šaulių sąjungos Alytaus Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Lazdijų r. dm. gen. Adolfo Ramanausko – Vanago šaulių 104-osios kuopos Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos jaunieji šauliai (vadovas Audrius Goberis) sukvietė Lazdijų Motiejaus Gustaičio (vadovas Kęstutis Pileckas) ir Varėnos „Ąžuolo” gimnazijų (vadovė Rita Lysenko) jaunuosius šaulius  į „Šaulišką naktį mokykloje”. Veiklos prasidėjo šauliškai išpuoštose gimnazijos patalpose rikiuote, instruktažu, paskirstymu į mokomuosius būrius, programos pristatymu. Paskaitos  metu „Pirmoji medicininė pagalba“ jaunieji šauliai ne tik klausėsi teorijos, bet ir turėjo atlikti praktines užduotis. Po trumpo pasiruošimo, pasivaišinimo organizatorių vaišėmis dalyviai išėjo į naktinį žygį po Veisiejų apylinkes. Sėkmingai įveikus apie 5/6 km. trąsą dalyvių laukė šauliškos estafetės: išbandė akies taiklumą šaudant iš pneumatinio šautuvo, pistoleto, žaidė smiginį, krepšinį, įveikė minų lauką, mėtė granatas į taikinį, demonstravo žinias viktorinoje apie Šaulių sąjungą. Po intensyvios programos dalyviai smagiai laiką leido diskotekoje. Geriausiai pasirodę jaunieji šauliai ir ne tik buvo apdovanoti Alytaus šaulių 1-osios rinktinės įsteigtais suvenyrais. Taip pat  buvo apdovanoti bendroje įskaitoje geriausius rezultatus pasiekę rungčių dalyviai ir organizatoriai. Visiems „Šauliškos nakties mokykloje” dalyvavusiems buvo įteikti vadovo Audriaus Goberio pagaminti atminimo medaliai.

Dėkojame Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos administracijai už sudarytas sąlygas puikiam renginiui,  mokytojams, mokiniams, jauniesiems šauliams už šiltą priėmimą, galimybę susitikti Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje, pasivaržyti, pabendrauti, pasivaišinti, susipažinti ir patobulėti. Tariame ačiū Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos administracijai už galimybę nuvykti į šį renginį.