SAUGAUS EISMO DIENA SU POLICIJOS PAREIGŪNE

Spalio 8 dieną specialiųjų ir socialinių įgūdžių klasėse lankėsi Alytaus AVPK Lazdijų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Renata Ribinskienė ir policijos bičiulis šunelis Amsis.

Edukacinės valandėlės metu, vaikai stebėjo ir aptarė filmą apie saugų elgesį kelyje, prisiminė kaip saugiai pereiti gatvę, kam reikalingi atšvaitai, kada ir kaip juos turime nešioti. Kalbėjo su vaikais apie dviračio šalmo būtinumą ir saugos diržų reikiamybę automobilyje, kaip saugiai žaisti kieme, kur kreiptis atsitikus nelaimei. Policijos pareigūnė Renata pasidžiaugė, kad vaikai žino ką reiškia šviesoforo spalvos, kaip reikia saugiai pereiti gatvę. Vaikams dovanojo atšvaitų ir saugaus eismo užduočių knygelių. Vaikai džiaugėsi galimybe  pasisveikinti, pabendrauti ir nusifotografuoti su šuneliu Amsiu.