Salomėjiškų mokyklų susitikimas

Gegužės 18 dieną į Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnaziją susirinko penkios respublikos mokyklos, kurių graži kūrybinė bendrystė tęsiasi jau 64 – erius metus. Tai ir Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija.

Intensyvi programa neleido nuobodžiauti. Dalyvavome vizualiojo meno 12 klasės mokinių baigiamųjų darbų parodoje, lankėme Salomėjos Nėries auditoriją ir muziejų, baigiamą įrengti Stasio Eidrigevičiaus menų centrą, Panevėžio kūrybiškumo centrą „Pragiedruliai“, kuriame dalyvavome įdomioje edukacijoje. Ši graži bendrystės idėja įpareigoja, kad ryšys su poetės atminimu ir toliau būtų saugomas.

Akimirkos iš susitikimo: