Vytauto g. 13, LT-67122, Lazdijai

(8 318) 51133

info@lazdijugimnazija.lt

RUDENĖLIS ATSKUBĖJO, MUMS GĖRYBIŲ PRIBYRĖJO

         Koks gražus ruduo, tai „auksinis” metų laikas! Kiekvienas žmogus savaip jaučia jį supantį pasaulį: vieni žavisi gamtos stebuklais, o kiti gali net nepastebėti purpurinių šermukšnių kekių bei spalvotų medžių lapų. „Turtinga” siela ta, kuri sugeba pamatyti šį grožį.

        Dvi savaites mūsų vaikučiai stebėjo rudeninę gamtą, dainavo daineles, minė mįsles apie rudenį, apie gausų rudeninį derlių, rinko gamtinę medžiagą, piešė piešinius, ruošė aplikacinius darbelius. Prie mūsų kūrybos prisidėjo  mokinių tėveliai. Jie kartu su vaikučiais sukūrė iš gamtinės medžiagos, popieriaus įvairiausius rudeninius siužetus.

        Spalio 19-23 d.  įvyko rudens  darbų paroda, kurios tema buvo „Rudenėlis atskubėjo, mums gėrybių pribyrėjo“. Svarbiausia, kad visi darbai susideda iš tėvų ir vaikų meilės bei džiaugsmo dirbti kartu.

        Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė, auklėtoja L. Pauliukonienė

 

KONTAKTAI

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Adresas:

Vytauto g. 13, LT-67122 Lazdijai

Įmonės kodas: 190608487

SD draudėjo kodas: 580118

Direktorė Jurgita Mozerienė

Tel.: (8 318) 51133

El.p.: info@lazdijugimnazija.lt