Respublikinis projektas „Ikimokyklinukų žiemos Olimpiada 2023“

Olimpiados atidarymo metu vaikai šoko bendrą šokį „Sportuok“.

Veiklos etapai vyko pagal STEAM:

S ( gamtamokslinis ugdymas) – vaikai darė eksperimentą su sniegu. Tyrinėjo sniego savybes, apipurškė sniego  kamuoliukus olimpinių žiedų spalvomis.

T (technologijų pažinimas) – kompiuterio pagalba mokiniai dėliojo puzzle iš savo nuotraukos.

E (inžinierinis mąstymas) – vaikai iš kaladėlių, kėdžių, dėlionės detalių dėliojo raides.

A (meno pasaulis) – aplikavo, spalvino olimpinius žiedus, piešė ir kūrė.

M (matematika) – žaisdami skaičiavo kamuolius, žaidimo žiedus sumestus  į krepšį, futbolo kamuolius pataikytus į vartus.

Mankšta su gimnastikos kamuoliais, kankorėžių, kamuoliukų mėtymas į lankus – puiki stiprios sveikatos pramoga lauke.

Vaikai judėjo ir išbandė žiemos olimpines sporto šakas – žaidimai su slidinėjimo ir rogučių sporto elementais. Žaidžiant ir patiriant sėkmę stiprėjo vaiko pasitikėjimas savimi. Žiemos olimpiada suteikė galimybę išbandyti naujas veiklas, pajusti bendrumo jausmą, būti fiziškai aktyviems šaltuoju metų laiku.

Fizinio ugdymo mokytoja Neringa Čivinskienė, mokytojos Sigita Ažukaitė, Laima Pauliukonienė