Respublikinis Prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

Šį šeštadienį, sausio 28 dieną, KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete, vyko Respublikinis Prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, kuriame dalyvavo daugiau nei 500 moksleivių iš visos Lietuvos. Šiame konkurse atstovavo ir savo žinias išbandė 12 šaunių, žingeidžių jaunųjų LMGG 1g-4g klasių matematikų. Nors prizinių vietų ir neužėmėme, tačiau puikiai praleidome laiką: kol mokiniai intensyviai tris valandas sprendė sudėtingus uždavinius, mokytojai tobulinosi kvalifikaciją seminare „Įdomesni tikimybių teorijos ir statistikos uždaviniai“, kurį vedė MGMF lektorė dr. Violeta Kravčenkienė. Po pietų pertraukos moksleiviai dalyvavo linksmose ir žaismingose laisvalaikio veiklose, kurios, be abejo, susijusios su matematika. Vienas iš mokinių, Martynas Čepulis, atsakė į vieną iš specialiųjų klausimų ir jam buvo įteiktas prizas.

Matematikos mokytojos Gita ir Regina