Renginys Motinos dienos proga

Kartu su pavasariu, su sodų žydėjimu, su gamtos pabudimu į mūsų namus ateina pati gražiausia ir šilčiausia šventė – Motinos diena. Specialiųjų klasių mokiniai, vadovaujami Vydos, Živilės ir Laimos sukvietė mamytes į koncertą, skirtą Motinos dienai paminėti. Motinos diena – tai visų laukiama tauriausia šventė. Mama mūsų visų pradžia, tai gyvybė, tai saulės šviesa, tai namų siela. Motinos balsas mums tarsi ramybės muzika. Dažnai mes nerandam žodžių pasakyti kaip ją mylim, nesugebam padėkoti už jos meilę, rūpesčius, pasiaukojimą. Todėl šiandieną mokiniai savo dainomis, eilėraščiais ir šokiais , mamoms švelniai ir atvirai išsakė savo jausmus ir mintis, kaip didžiausią padėką. Mamytės džiaugėsi skambančiomis dainomis, skaitomais eilėraščiais.

Baigiantis koncertui mokiniai dovanojo mamytėms dovanėlės, kurias patys pagamino popietinės veiklos metu. Švente mamytės liko sužavėtos.

rbt