Rajoninėje istorijos olimpiadoje III vieta

2022 m. vasario 24 d. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir jos A. Kirsnos ir Šeštokų skyrių aštuoni mokiniai dalyvavo nuotolinėje Lietuvos XXXI rajoninėje istorijos olimpiadoje. kurios tema „Lietuvos Respublika 1926 m. gruodžio 17 d. – 1940 m. birželio 15 d.“. Istorijos olimpiadoje dalyvavo septyniolika mokinių iš Lazdijų rajono mokyklų. Labiausiai pasisekė  4ga kl. mokinei Monikai Sušinskaitei (mokytoja Audronė Pileckienė), kuri rajoninėje istorijos olimpiadoje užėmė III vietą. Neblogai sekėsi ir kitiems gimnazijos mokiniams: Kamilei Valentaitei (4ga kl., mokytoja Audronė Pileckienė),   Ilmai Samukovaitei (4gb kl., mokytoja Salomėja Paškevičienė), Augustei Mociejūnaitei (4ga kl., mokytoja Audronė Pileckienė), Titui Karakui (2gb kl., mokytoja Audronė Pileckienė), Arvydui Birmanui (2ga kl., mokytoja Kristina Švitrienė), Astijui Jonui Smirnovui (3gb kl., mokytoja Salomėja Paškevičienė), Monikai Snarskaitei (4ga kl., mokytoja Audronė Pileckienė), Eitvydui Adomaičiui (4gd, mokytojas Robertas Janulevičius), Irūnai Valukonytei (2gc kl., mokytoja Audronė Pileckienė), Nagliui Smirnovui (2gki, mokytojas Gintarius Vžesniauskas).

Mokytoja Audronė Pileckienė