Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Sausio 17 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vyko rajoninė anglų kalbos olimpiada 3g klasių mokiniams. Dalyvavo  Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ir  Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos vienuoliktokai. Mokiniai peržiūrėję video, turėjo parašyti santrauką ir tinklaraštį. Taip pat vienuoliktokai kalbėjo dialogą pagal duotą temą. Norime pasidžiaugti mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais. 1-ąją  vietą rajoninėje anglų k. olimpiadoje laimėjo ir į šalies etapą pateko 3gb klasės mokinys Domas Juškauskas (mokytoja Birutė Stepulevičienė). 2-ąją vietą laimėjo 3gc klasės mokinė Emilija Maziukaitė (mokytoja Ilona Ragelienė), 3-iąją vietą užėmė 3gc klasės mokinė Vytautė Krivickaitė (mokytoja Ilona Ragelienė). Garbingą 4 vietą laimėjo taip pat mūsų gimnazijos 3gb klasės mokinys Ignas Barišauskas (mokytoja Birutė Stepulevičienė). Sveikiname nugalėtojus, o Domui linkime kuo didžiausios sėkmės šalies etape.