Radijo laida „Pasveikinkim LIETUVĄ“ , skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

2023 m. vasario 10 d.  rytas Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje prasidėjo radijo laida „Pasveikinkim Lietuvą“, kuri skirta 105-osioms Lietuvos valstybės atkūrimo metinėms paminėti ir Lietuvos himnu. Mokytoja Audronė Pileckienė, VDU studentė Greta Valentaitė ir mokiniai Tautvydas Motiejūnas (3gc kl.), Vakaris Bernatonis (3gb kl.), Urtė Burbulevičiūtė (5c kl.) priminė Lietuvos valstybės atkūrimo aplinkybes Lietuvoje, pagarsino Lietuvos Nepriklausomybės aktą dėl Lietuvos valstybės atkūrimo, įvardino dvidešimt Lietuvos Tarybos narių, kurie pasirašė šį dokumentą, paskelbė kur jis buvo atspausdintas.

Vedantieji įvardino įvykius, kurie įvyko per 105 metus (1918 02 16)  nuo Lietuvos valstybės atkūrimo. Radijo laidą užbaigė Urtė Burbulevičiūtė buvusio gimnazijos mokinio Jono Endrijaičio eilėraščiu, skirtu Lietuvai.

Studentė Greta Valentaitė pasveikino visus su artėjančia Lietuvos Valstybės atkūrimo diena ir pakvietė branginti laisvę, mylėti ir ginti Tėvynę bei savo gerais darbais garsinti jos vardą  Lietuvoje ir pasaulyje.

Dėkojame vedantiesiems mokiniams ir Austėjai Radišauskaitei (3gb kl.), Gabrielei Samuchovaitei (3gc kl.), Viktorijai Pankūnaitei (3gb kl.) už pagalbą vedant radijo laidą.

Informaciją pateikė mokytoja Audronė Pileckienė ir VDU studentė Greta Valentaitė.