Po dvidešimt devyniarių metų tinklininkų vaikinų komandos bronza

Kiekvienais mokslo metais, skatinant mokinių užimtumą bei fizinį aktyvumą, organizuojamos Lietuvos mokyklų sporto žaidynės: badmintono, futbolo, krepšinio 3×3, kvadrato, lengvosios atletikos, orientavimosi, smiginio, stalo teniso, šaškių, šachmatų, tinklinio ir virvės traukimo varžybose. Sporto šakų varžybos buvo organizuojamos keliais etapais: rajoninių varžybų nugalėtojai pateko į zonines. Zoninių varžybų prizininkai iškovojo teisę rungtyniauti tarpzoninėse varžybose. O tarpzoninių varžybų nugalėtojai -iškovojo teisę kautis Lietuvos respublikos keturių stipriausių komandų ketvertų finalinėse varžybose.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos vardą sportininkų komandos  garsino krepšinio 3×3, kvadrato, lengvosios atletikos kroso,  stalo teniso ir tinklinio varžybose. Geriausią rezultatą pasiekė vaikinų tinklinio komanda finalinėse varžybose iškovojusi trečiąją vietą ir pasipuoųusi bronzos medaliais.  Komandoje žaidė: komandos kapitonas Justinas Petrauskas, jungiantys Domas Baltrušaitis ir Martynas Čepulis, libero Gustas Radžiūnas, puolėjai Domantas Avulis, Gustas Valaika, Neilas Nikiforovas, Deivydas Tamošaitis, Nojus Moceika, Klaudijus Karčiauskas ir Grantas Grėbliūnas.

Tarpzoninių varžybų trečios vietos laimėtojai krepšininkai. Zoninių varžybų prizininkais tapo 5-6 klasių kvadrato mergaičių ir berniukų komandos bei stalo teniso vaikinų komanda. Mokinius varžyboms ruošė Joalita Lynikienė, Rasa Žukauskienė, Žilvinas Eidukaitis, Mindaugas Malinauskas ir Aušra Kmieliauskienė.

Sveikiname visus sportininkus garsinusius mūsų gimnaziją, dėkojame mokinių tėveliams už palaikymą ir gimnazijos administracijai už sudarytas palankias sąlygas ruošiant sportininkus varžyboms.

Martyno Čepulio nuotraukos