Pleneras „Dirbtuvėlės“

Pirmąją gruodžio savaitę Aštriosios Kirsnos skyriuje pradinių klasių mokinių klasėse virte virė kūrybinės dirbtuvėlės. Artėjančių žiemos švenčių laukimas ir pasiruošimas joms buvo pagrindinė šių dirbtuvėlių idėja. Jau nuo pat gruodžio 1-osios ryto mokiniai įsitraukė į kūrybines veiklas. Dailės mokytoja Eglutė mokė mokinius pasigaminti patį originaliausią žaisliuką eglutei. O technologijų mokytoja Linutė kvietė vaikus pasitelkti beribę fantaziją ir dekoruoti imbierinius sausainius.  Pagauti kūrybinio polėkio mokiniai su savo mokytojomis karpė ir lankstė snaiges, ruošė klasės papuošimus. Vėliau savo sukurtais žaisliukais ir dekoracijomis papuošė klases ir Kalėdinę eglutę.

Pradinių klasių mokytojos