Piešinių paroda, skirta Tarptautinės antikorupcijos dienai

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ta proga Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos skaitykloje atidaryta 5-4g klasių mokinių piešinių paroda antikorupcijos tema. Piešinius mokiniai piešė per dailės pamokas, vedamas dailės mokytojos Jūratės Baranauskienės.

Parodos tikslas – skatinti mokinių nepakantumą korupcijai, auklėti jaunąją kartą būti dorais, sąžiningais, teisingais bei ištikimais  piliečiais.

Mokiniai savo kūrybiniuose darbuose išreiškė savo supratimą ir pilietišką požiūrį į vis dar pasitaikantį korupcijos reiškinį bei atskleidė nepakantumą korupcijai bei jos apraiškoms.

Mokinių piešiniai kūrybiški ir originalūs, nes juose išreikštas aiškus STOP korupcijai.

5-4g klasių mokinių piešinių paroda antikorupcijos tema gimnazijos skaitykloje veiks iki gruodžio 15 dienos.

Maloniai kviečiame aplankyti parodą ir susipažinti su įdomiais bei kūrybiškais mokinių piešiniais, kuriuose atsispindi jų požiūris į korupcijos reiškinį ir jų didelis noras gyventi sąžiningoje visuomenėje – be korupcijos.

LMGG skaityklos informacija