Pažintinė veikla biologijos kabinete

Spalio mėnesį netradicinė pažintinė veikla specialiųjų klasių mokiniams vyko biologijos kabinete. Mokytoja Laima Čepulienė supažindino mokinius su žmogaus kūno dalimis ir jų atliekamomis funkcijomis.

Mokiniai kalbėjo apie tai, kad žmonių kūnai labai skiriasi – vieni aukšti, kiti žemi, vieni liekni, grakštūs, tiesūs, kiti labai raumeningi, treti apkūnūs ar sukumpę, bet visi mes turime rankas, kojas, krūtinę, pilvą, nugarą ir kitas kūno dalis. Jie sužinojo iš kokių dalių sudarytas visas žmogaus kūnas, kokios yra žmogaus kūno dalių funkcijos ir kad be kaulų ir raumenų vaikai negalėtų stovėti ar sėdėti, vaikščioti, šokinėti, laikyti pusiausvyrą, bėgioti, žaisti. Mokiniai atliko ir mokytojos pateiktas praktines užduotis.

Specialiųjų klasių mokytojos: Ž. Klimienė, V. Burdulienė

„Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.“
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.