Pažinkime vaistinius augalus

Gimnazijos 2g klasės mokiniai paskutinėmis pavasario dienomis, kai augmenija mus džiugina savo žaluma ir žiedais, rengė nedidelės apimties simbolinius projektinius darbus apie vaistinius augalus . Gimnazistai pateikė informaciją apie gerai pažįstamų ar šiek tiek mažiau žinomų vaistinių augalų gydomąsias savybes, ruošimo būdus, ieškojo šių augalų gamtoje. Taip pat savo pristatymuose papasakojo  apie Lietuvos vaistažolių fabriką, esantį Švenčionyse, apie Lietuvos žolininkus, apie kitus minėtų augalų panaudojimo būdus.

Na, o 2gb mokiniai dar ir apsilankė Gintarinėje vaistinėje, kurioje dirba Vakario mama. Vaistininkė Bernatonienė ir jos bendradarbės papasakojo apie pirmosios Lazdijų vaistinės veiklą, vaistinės savininką, įdomius faktus iš jo gyvenimo. Taip pat pasidalino atsiminimais apie savo darbo pradžią, paminėjo , kuo skiriasi ano meto ir dabartinių vaistinių veikla, vaistinėse dirbančių žmonių darbas, kokių disciplinų mokomasi, norint įgyti vaistininko ar provizoriaus specialybę.