Obuolių pyrago ir tolerancijos diena

Kasmet pradinių kasių mokiniai dalyvauja tarptautinės tolerancijos dienos renginiuose. Tai vyko ir šiemet. Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus pradinukai prisiminė, kas yra tolerancija, kalbėjo apie draugiškumą, pagarbą, gerumą, apie supratimą, kad visi žmonės yra skirtingi ir kiekvieną privalome priimti tokį, koks jis yra. Žiūrėjo su tolerancija susijusius filmukus, filmus.

Šiemet tolerancijos simbolis yra namas. Su socialine pedagoge kiekvienos klasės mokiniai sukūrė tolerancijos namus. Kad juose gyventi būtų jauku, „pasodino” tolerancijos obelį, ant kurios sukabino obuoliukus su gerumo žodžiais. Šią dieną mokiniai užbaigė dalindamiesi ir vaišindamiesi atsineštais naminiais obuolių pyragais.

Pradinių klasių mokytojos