NOMINACIJA KALĖDINĖJE MOKOMŲJŲ MOKINIŲ BENDROVIŲ „EXPO“

Gruodžio 8 d. Vilniuje vyko Kalėdinė mokomųjų mokinių bendrovių „eXpo“, į kurią atvyko apie 600 mokinių ir virš 150 mokytojų iš visos Lietuvos.  Čia mokiniai pirmą kartą pristatė unikalius produktus ir idėjas savo pirmiesiems klientams. Mokinių bendroves vertino įmonių atstovai iš daugiau kaip 150 didžiausių Lietuvos įmonių bei įteikė vardinius apdovanojimus už labiausiai išskirtinius verslus.

Su džiaugsmu ir pasididžiavimu pranešame, jog Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos vardas nuskambėjo apdovanojimų ceremonijos metu – mūsų gimnazijos 8c klasės mokinių Augusto Stepulevičiaus ir Vakarės Juškelytės pristatyta bendrovė „Sub Optron“ laimėjo Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos įsteigtą vardinę nominaciją – „Inovatyviausia verslo idėja“! Sveikiname verslius mokinius bei juos parengusias mokytojas – Jeleną Talandienę ir Birutę Stepulevičienę!