Netradicinės pamokos skaitykloje, skirtos Tarptautinei Mokytojų dienai

Tai nuo tavęs čia taip šviesu
nuo žodžio šitaip pasakyto,
nuo pagalvojimo balsu:
turbūt ne dėl savęs esu –
esu turbūt dėl kieno nors kito.

(J.Marcinkevičius)

Nepastebimai atslinko ruduo, o lapų skrydis kelia liūdnus prisiminimus apie artėjantį šaltą orą. Tačiau, mieli mokytojai, ar laikas liūdėti, kai šiandieną Jūsų šventė – Tarptautinė Mokytojų diena? Šią dieną tarsi aidu atsikartoja mažutis Rugsėjo pirmosios scenarijus: ryte į mokyklas pabyra tūkstančiai mokinių, nešini ne tik margomis gėlių puokštėmis, bet ir nuoširdžiais linkėjimais savo mokytojams.

Būti mokytoju – vadinasi, turėti žinių, turėti stebuklingąjį raktelį į viliojantį, įdomų bei paslaptingą mokslo ir žinių pasaulį.

Spalio 3 dieną gimnazijos skaitykloje vyko netradicinė pamoka „Žodžiai Mokytojui“, kurioje  dalyvavo 2gc klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Snieguole Mazaliauskiene: mokiniai kūrė laiškus, kuriuose išsakė pačius gražiausius žodžius savo mokytojams, linkėjo jiems profesionalumo, kūrybiškumo, kantrybės ir gerumo.

Mokytojai savo kilniu darbu atveria mokslo bei žinių pasaulį, ugdo žmogiškąsias vertybes. Spalio 4 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Vida Kvaraciejienė gimnazijos skaitykloje vedė netradicinę pamoką 8b klasės mokiniams „Kūrybinės dirbtuvės: kuriu eiliuotą sveikinimą Mokytojui“, kurios metu aštuntokai kūrė ketureilius savo mokytojams, linkėdami jiems tvirtybės ir sėkmės ugdant mokinių smalsumą, domėjimąsi įvairiais mokslais.

Beje, mokiniai savo ketureilius surašė į dailius atvirukus, kuriuos šiai progai pagamino ir padovanojo menininkė Edita Česnulytė, gimusi ir augusi Veisiejuose, šiuo metu gyvenanti Lazdijuose. Atvirukai atlikti dekupažo technika.  Juose karaliauja spalvotos rudeniškos gėlės, o viduje – nuoširdūs mokinių linkėjimai. Atvirukai eksponuojami gimnazijos skaitykloje surengtoje parodoje.

Mieli Mokytojai, apsilankykite gimnazijos skaitykloje ir susipažinkite su mokinių kūryba, skirta jums.

Bibliotekininkė Daiva Mikalauskienė