Netradicinė pilietiškumo pamoka

Šie metai – Lietuvos Respublikos Konstitucijos metai. Šiemet sukanka 100 metų  nuo pirmos nuolatinės Lietuvos Respublikos Konstitucijos priėmimo, bei 30 metų, kai referendume priimta dabartinė mūsų šalies Konstitucija.

Ta proga Motiejaus Gustaičio gimnazijoje rugsėjo 30 dieną svečiavosi KT teisėjas, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Mizaras. Gimnazijoje vyko netradicinė pilietiškumo pamoka 2g klasių mokiniams. Pamokos metu mokiniai ne tik išklausė pasakojimą apie LR Konstitucijos istoriją, teisėjo darbą, bet ir atsakinėjo į klausimus. Teisingai į klausimus atsakė 2ga klasės moksleiviai: Meda Kmieliauskaitė, Martynas Čepulis ir Rokas Mucininkas. Profesorius pakvietė apsilankyti Konstitucinio Teismo muziejuje. Taip pat profesorius palinkėjo visiems švęsti Konstitucijos dieną -spalio 25.

Istorijos-pilietinio ugdymo mokytoja metodininkė S. Paškevičienė