NETRADICINĖ PAMOKA-ŽEMĖS DIENAI PAMINĖTI

Po ilgos žiemos baltai nuklotos palaukės jau nebeteikia džiaugsmo, visa, kas gyva, trokšta šviesos ir šilumos. Tai mums atneša pavasaris, kuris lyg burtų lazdele pamojęs, pažadina gamtą. Tačiau šiemet pavasaris neskuba, vis delsia, klaidžioja ar sunkiai klampoja apsnigtais keliais, nežinia, bet eina labai lėtai.

Kovo 20-ąją visame pasaulyje minima Žemės diena. Lavinamųjų klasių mokiniai taip pat paminėjo Pasaulinę Žemės  dieną, kurios tikslas – ugdyti norą saugoti mus supančią aplinką. Mokiniai žiūrėjo filmuką apie Žemės dovanas, gamtos taršą ir kaip kiekvienas iš mūsų prisidedame prie jos išsaugojimo. Visi kartu atliko užduotis apie aplinkos saugojimą, taršą, atliekų rūšiavimą, pakuočių ženklinimo ženklus, atliekų perdirbimą ir jo svarbą. Sužinojo, kad šią dieną taip pat prasideda astronominis pavasaris bei ateina pavasario lygiadienis, kada dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė