NETRADICINĖ PAMOKA „PAŽINK, TYRINĖK,  ATRASK“

Vasario 8 d. specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai su savo mokytojomis Ž. Klimiene, V. Burduliene lankėsi gamtos mokslų laboratorijoje. Pamoką vedė chemijos mokytoja A. Eidukaitienė. Mokiniai atliko keletą chemijos bandymų: indikatoriaus pagalba atpažino medžiagas, išbandė kaip veikia susitikusios priešingos medžiagos, kaip keičiasi spalvos. Atlikome eksperimentą su indu plovikliu ir pienu, įsitikinome, kad indų ploviklis, reaguodamas su riebalais, priverčia pieno molekules judėti. Mokiniai piešė ant vatos flomasteriais ir merkė į pieną. Pamatėme, kad spalvos susilieja, išblunka kontūrai.  Mokinius sužavėjo bandymas dėl indų ploviklio reakcijos su pienu.

Užsiėmimas buvo labai smagus ir interaktyvus, rezultatai sukėlė daug daug džiugių emocijų mokiniams.

Specialiųjų klasių mokytojos: V. Burdulienė, Ž. Klimienė,
chemijos mokytoja A. Eidukaitienė