Netradicinė pamoka „Paukšteliai parskrido“

Pavasaris – graži gamtos atbudimo šventė. Ištirpo sniegas. Iš dangaus retkarčiais krinta šilti lietaus lašai. Šiuo ankstyvo pavasario metu vis dažniau pakeliame akis į dangų, suklūstame, sustojame, palydėdami žvilgsniu sugrįžtančius paukštelius. Parskrendantys paukščiai džiugina mus savo pavasarinėmis giesmėmis. Kovo 8 dieną gimnazijos bibliotekininkė D. Mikalauskienė ir mokytoja L. Žaliauskienė pakvietė specialiųjų klasių mokinius į biblioteką, kur vyko netradicinė pamoka „Paukšteliai parskrido“. Mokiniai turėjo galimybę plačiau sužinoti apie sugrįžtančius paukščius, inkilų gaminimo ir kėlimo taisykles. Mokiniai, padedami savo mokytojų Ž. Klimienės ir V. Burdulienės spalvino iš medžio išpjaustytas paukštelių figūrėles. Daug kantrybės, fantazijos, kruopštumo ir meilės įdėta spalvinant paukštelius.