Netradicinė pamoka „Mokykis ir pažink savo gimtąja kalbą“

Kovo 3 d. 5c klasėje vyko neeilinė lietuvių kalbos pamoka. Pamoką vedė 1gc klasės mokiniai Aivanas ir Gustas. Šie mokiniai kartu su savo klasės auklėtoja Snieguole Mazaliauskiene sukūrė kompiuterinį žaidimą „Mokykis, pažink, laimėk“. Šiuo žaidimu  skatinama mokinius kuo geriau pažinti gimtąją lietuvių kalbą, domėtis kitomis kalbomis, gamta bei pasauliu. Kadangi visi vaikai neįsivaizduoja savo gyvenimo be kompiuterio ir telefono, todėl ir mūsų žaidimas kompiuterinis, bet galima žaisti ir su telefonu. Jį žaisti gali visa klasė, belieka tik pasirinkti teisingą atsakymą ir laimėti. Trys mokiniai, geriausiai atlikę užduotis, buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais. Pamoka visiems labai patiko, todėl  ateityje dar ne kartą bendradarbiausime su šiais mokiniais. Ačiū Jums!